Seriál: Úsporná kuchařka

Nová úsporná kuchařka

každý týden

Vařte a pečte skvělá jídla, které vám neudělají průvan v peněžence

Špatnou správou pro všechny nadšené kuchaře je, že právě potraviny se dnes stávají katalyzátorem inflace. V lednu 2023 u más došlo k meziročnímu nárůstu jejich cen až o čtvrtinu, což je vyšší hodnota než v okolních zemích, s výjimkou Slovenska. Největší nárůst cen postihl základní potraviny jako cukr, olej nebo mléko. U vepřového masa a vajec je inflace v Česku dokonce nejvyšší v regionu.

Máme ale i dobré správy. Růst cen nahrává kreativite kuchařů. A Apetit má řešení na každou situaci. Proto jsme se rozhodli, že vám každý týden připravíme kolekci finančně nenáročných receptů, podle kterých můžete každý den uvařit nebo se alespoň inspirovat.

Pojďte s námi vařit za pár korun, ale přesto chutně a výživně.  

Apetit - napsáno s chutí

Výhodné předplatné s kosmetikou Manufaktura, nebo s jiným dárkem. Ideální dárek pro každého, kdo rád objevuje nové chutě a rád si čas se skvělým jídlem, přáteli a rodinou vychutná se vším všudy. Vařte s Apetitem a podělte se o to nejlepší.

(C) 2024 BurdaMedia Extra, veškeré kopírování obsahu bez souhlasu autora zakázáno.
Text: BurdaMedia Extra, Zdroj foto: Apetit. Staňte se i vy naším dalším partnerem pro ještě lepší příběhy. Více informací pro klienty o Burda Stories hledejte na tomto místě.