Elixír

Elixír

pro městem UNAVENOU pleť?

Moderní život ve městě. To nejsou jen útulné kavárny, slibné kariérní příležitosti, rušné galerie a dobrá divadla, ale taky permanentní nálož stresu, méně spánku a všudypřítomný smog. Jak zachránit pomalu vadnoucí pleť, když zrychleným životním stylem viditelně trpí? Mimo civilizaci se určitě stěhovat nemusíte, stačí si vzít z nabízených možností jen to lepší…

Item 1 of 4

Dopřejte si kvalitnější spánek

Pleť a tělo jsou spojené nádoby. U obou však platí, že čím lépe se o ně budete starat, o to větší vám budou dělat radost. Zrychlený životní styl to ale ne vždycky umožní.

Tak schválně: Kolik hodin denně spíte? Pravděpodobně méně než 8 hodin, protože se prostě nedostanete do postele dřív než před půlnocí? Nejste sama, kdo spánku moc nedá. Navíc až třetina lidí trpí nespavostí nebo jim bdění pod rozsvícenou lampou prostě vyhovuje.

Jenže stačí jen pár  probdělých nocí a každý hned pozná, že byste potřebovala víc spát začnete být podrážděná nejen vnitřně, ale i navenek: Váčky pod očima, zašedlá barva a pocit suchých tváří, to přesně jsou symptomy akutně unavené pleti. A jaké signály vysílá, když trpí dlouhodobě?

Item 1 of 4

I pleť může být vystresovaná — vy jí to ale nedovolte!

Kůže je největší orgán lidského těla. A má, stejně jako celý organismus, svůj vlastní imunitní systém. Vnější vlivy, kterých na ni ve městě útočí hned několik — ať už jde o zmíněný nedostatek spánku, častější stres, nebo jen pobyt ve znečištěném prostředí , pak způsobí, že se kožní bariéra postupně oslabuje, imunita klesá a pokožka je čím dál náchylnější k zánětům.

Pleť je citlivější, svědí, rudne, takže nejste doslova ve své kůži. Mnohem větší problém, a s postupem věku čím dál nevratnější, je však pokles elasticity pleti a vznik vrásek. Zastavte tenhle proces, dokud je ještě čas.

Jak odvrátit zkázu? Naordinujte si elixír mládí!

Vlastně nemusíte dělat žádné velké změny. Stačí svůj oblíbený krém a odličovací arzenál doplnit o účinné sérum, které podpoří oslabenou imunitu pleti — a přípravek používat dvakrát denně.

Večer před spaním, ideálně po hloubkovém vyčištění, a ráno po osvěžení tváře před nanesením make-upu.

Revoluční produkt Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions obsahuje speciální látky, které dokážou nakopnout podlomenou obranyschopnost pleti, a vrátit jí tak ztracený jas.

Tajemství imunity zdravé pleti prolomeno!

Mléčné bakterie neboli probiotika jsou známé už od roku 1908. Některé z nich dokážou pozitivně ovlivnit složení střevní mikroflóry, a potažmo i celý náš imunitní systém. A protože i pleť je závislá na stavu své mikroflóry, odborníci z Vichy se rozhodli účinky probiotik inspirovat.

Spustili několikaleté laboratorní bádání, jehož výsledkem bylo vyvinutí speciálních probiotik, která jsou ideálním řešením pro pleť vystavenou stresu!

Po 25 letech intenzivního výzkumu, 10 publikacích a 6 patentech svět krásy konečně získal účinné řešení unavené a oslabené pleti.

Unikátní složení Minéral 89 Probiotic Fractions séra nabízí okamžitý a dlouhotrvající efekt. Je tu ale ještě něco...

Blahodárná voda
Vichy & niacinamid

V novém přípravku nechybí ani pověstná termální voda Vichy, které se přezdívá voda krásy. Její původ je přitom čistě přírodní. Vyvěrá z extrémní hloubky křišťálově čistých magmatických skal a při tom je obohacována o vzácné minerály, jako je železo, draslík, vápník, mangan, křemík. Díky svému vyváženému složení dokonale respektuje pH pleti a už při prvním použití potěší kožní buňky.

A právě na zklidňující, posilující, ochranné a především regenerační účinky mineralizující vody Vichy stejnojmenná kosmetická značka sází už od dob svého založení. Další důležitá složka nového séra? Niacinimid, vitamin ze skupiny B. Látka, která se běžně vyskytuje v těle a napomáhá k hojení zánětů, redukci pupínků i vrásek.

Jak definitivně rozpustit stres? Dejte své unavené pleti napít!

Aby pleť vyváženě fungovala, zářila, byla barevně sjednocená, bez hlubokých vrásek a nepříjemného pnutí, potřebuje dostatečnou hydrataci nejen zvenčí, ale i zevnitř. Denně proto vypijte alespoň 2 litry čisté vody. Uvidíte ten rozdíl.

Výsledky testů: Spása pro všechny typy pleti

Sérum Minéral 89 Probiotic Fractions neobsahuje žádnou parfemaci, silikony ani alkohol, takže je vhodné i pro nejcitlivější pleť. Zajímá vás, jak dopadlo klinické testování na skutečných ženách? Tady jsou výsledky:

Úspěšná herečka a zpěvačka a žádaná fotografka. Dvě ženy, jejichž život je jak vzrušující, tak stresující. Proto jsme je vyzvali, aby otestovaly sérum Minéral 89 Probiotic Fractions od Vichy, hotový elixír pro unavenou pleť. A jak to dopadlo?

„PLEŤ SE MI ROZZÁŘILA!“

Petra Vojtková je herečka, zpěvačka a nově i maminka. Její pleť byla dlouho mdlá, vystresovaná. Pak ale vyzkoušela Minéral 89 Probiotic Fractions od Vichy.

Petro, řekněte nám něco o sobě...

„Od listopadu loňského roku jsem nejšťastnější ženou. Mám báječného syna Nathaniela, pro kterého se tu snažím být na 300 %. Navíc máme ve střídavé péči dvě manželovy úžasné, energické děti. Do toho můj manžel točil. A mně tak prakticky nezbýval žádný čas na sebe. Není divu, že byla má pleť unavená a vysušená, bez šťávy.“

Jak se vám sérum Minéral 89 Probiotic Fractions osvědčilo?

„Už po první aplikaci jsem cítila, jak se pleť napila. Přiznám, s přípravkem nešetřím. Pořád cítím, že potřebuju víc než jednu kapku. Sérum má navíc příjemnou, jemnou vůni, takže si používání užívám. Moje pleť je teď úžasně hydratovaná, pružná, rozzářená. Už nemám pocit, že bych ji jakkoliv zanedbávala.“

„SVOJI PRÁCI MILUJU. ALE MOJE PLEŤ UŽ TRPĚLA."

Adriana Fialová je velmi úspěšná fotografka, jejíž práci můžete obdivovat na stránkách magazínů Elle nebo Marianne. Kromě toho nafotila sérii snímků Gastromapy Lukáše Hejlíka. A jak se kariérní nasazení odrazilo na jejím vzhledu?

Adriano, jak byste popsala rutinu a kondici své pleti?

„Přiznám se, že neustále bojuju s dodržováním pitného režimu, takže byla má pleť dehydrovaná. S příchodem jara navíc i dost unavená, bez života.“

A pak se vám dostalo do rukou nové sérum Minéral 89 Probiotic Fractions od Vichy. Jak si s ním vaše pleť porozuměla?

„Už po prvním týdnu vypadala mnohem projasněnější. Teď mi přijde celkově pevnější, hebká.”

Co vás na séru Minéral 89 Probiotic Fractions baví nejvíc?

„Jeho textura. Snadno se nanáší a rychle se vstřebává, takže ho na obličeji skoro necítím. Samotná vůně je spíše neutrální, což je mi sympatické. Krása!“

Obnova krásy může začít!

Sérum Minéral 89 Probiotic Fractions je koktejl nové energie. Unavené pleti vrací jas, pevnost a chuť do života. Stres tak už nedostane šanci!

(C) 2024 BurdaMedia Extra, Veškeré kopírování obsahu bez souhlasu autora zakázáno.
Text: BurdaMedia Extra, Zdroj foto: Vichy, Pixabay.com, Pexels.com, Shutterstock.com
Zdroj video: Pixabay.com, Pexels.com

Staňte se také naším partnerem pro lepší příběhy.
Více informací pro klienty o Burda Stories hledejte na tomto místě.